Hearthstone: Klątwa Naxxramas. Przyglądamy się trybowi przygodowemu gry karcianej Blizzarda

28.07.2014 o godzinie 12:24 napisane przez Tomek Fabianowicz w Tipps & TricksGry do pobraniaGry karciane

Klątwa Naxxramas, pierwszy tryb przygodowy w grze karcianej Blizzarda

Wraz z pojawieniem się dodatku Klątwa Naxxramas, w karcianej grze Hearthstone udostępniono tryb przygodowy. Oprócz znanej wcześniej opcji treningu, w której mogliście zmierzyć się z wirtualnymi przeciwnikami, teraz możecie rzucić się także w wir przygód, podczas których na drodze do skarbów staną wyjątkowo niebezpieczni nieprzyjaciele.

Po kliknięciu w tryb przygody w głównym menu, przejdziecie do kolejnego okna, gdzie będziecie mogli wybrać trening lub jedną z dostępnych przygód. Na razie do wyboru macie oczywiście jedynie Naxxramas. Klikając go otwierają się przed wami 3 tryby rozgrywki.

3 tryby rozegrania przygody w Hearthstone: tryb normalny, wyzwania klasowe i tryb heroiczny

Tryb Normalny

Tryb ten dostępny jest od samego początku, a przejście go pozwoli wam na odblokowanie następnych, wyzwań klasowych i trybu heroicznego. Rozpoczynając swoją przygodę najpierw będziecie musieli odblokować poszczególne jej części. W przypadku Klątwy Naxxramas są to kolejne skrzydła nekropolii. Aby uzyskać do nich dostęp musicie zapłacić określoną ilość złota. Blizzard okazał się tu na tyle łaskawy, że pierwszą część, Rewir Arachnidów, udostępnił wam przez około miesiąc od premiery za darmo. W każdym z rewirów znajduje się 2-4 bossów do posiadających niepowtarzalne umiejętności i wymagających odpowiedniej taktyki do pokonania. Na szczęście walki w trybie normalnym nie są aż tak trudne i każdemu z was po kilku próbach powinno udać się zwyciężyć. Za wygraną z danym bossem dostajecie nowe neutralne, rzadkie i epickie karty do waszej kolekcji, a za pokonanie wszystkich przeciwników w danej części otrzymacie dodatkowo legendarną kartę. Przed wejściem do danego rewiru możecie zobaczyć listę nagród klikają kufer znajdujący się po prawej stronie.

Wyzwania klasowe

Pokonując kolejnych bossów w trybie normalnym zyskacie dostęp do wyzwań klasowych. Przygotowano potyczki z 9 przeciwnikami dla każdej z klas postaci dostępnych w Hearthstone. Walki te wymagają już większych umiejętności, ponieważ nie tylko bohater, ale także udostępniona wam talia będą z góry narzucone. Ciekawostką jest to, że talie te zawierają już karty, które pojawiły się wraz  z dodatkiem. Dodatkowo ilość sztuk tej samej karty w talii nie jest tu, tak jak w normalnej rozgrywce, ograniczona do 2. Aby zaliczyć dane wyzwanie będziecie pewnie potrzebować kilku gier, aby najpierw nauczyć się kart jakie macie do dyspozycji i poznać kombinacje, które możecie nimi osiągnąć. Taki był pewnie cel przyświecający projektantom tego trybu, by nauczyć się danej klasy i jej nowych możliwości. W nagrodę za zwycięstwo otrzymacie kolejną kartę charakterystyczną dla danej postaci.

Wyzwania klasowe w klątwie Naxxramas. Na razie dla Druida i Łotra.

Tryb Heroiczny

Jeżeli uważacie, że tryb normalny to była bułka z masłem, to spróbujcie teraz przejść daną przygodę w trybie heroicznym. Bossowie, których pokonaliście na początku, domagają się teraz rewanżu. Tym razem przygotują się oni o wiele lepiej na wasze przybycie. Ich specjalne umiejętności będą teraz potężniejsze i będą wymagały mniej kryształów many aby ich użyć. W przypadku Maexxny rozpoczyna ona nawet z dwoma stronnikami na planszy. Dodatkowo bossowie posiadają podwyższoną do 45 punktów ilość życia. Na pocieszenie dodamy, że jeżeli uda się wam w końcu odkryć odpowiednią strategię, przeciwnicy ci okazują się nie aż tak groźni. Dotarcie do niej powinno wam jednak zająć odpowiednio dużo czasu i zabawy, a w końcu i satysfakcji z pokonania tak wymagających przeciwników. Nagrodą za przejście całej  przygody w trybie heroicznym będzie zdobycie unikalnego rewersu kart (pamiętajcie, że na razie do waszej dyspozycji jest tylko pierwsze skrzydło Naxxraman, a trzeba przejść wszystkie).

Pojedynek z Maexxną w trybie heroicznym Klątwy Naxxramas.

Jeżeli jesteście gotowi ruszyć na przygodę, nie zwlekajcie, bo pierwsze skrzydło nekropolii będzie przez jakiś czas od premiery dostępne za darmo. Potem, aby odblokować każdy z rewirów będzie musieli zapłacić złotem w grze, lub realnymi pieniędzmi. Więcej informacji o tym możecie uzyskać w newsie, w którym przedstawiliśmy ceny dodatku Klątwy Naxxramas. Jak widać tryb przygodowy w Hearthstone powinien przynieść wam dużo zabawy, dając każdemu wiele sposobności na sprawdzenie swoich umiejętności.
Graj teraz w Hearthstone
Gry do pobrania, Strategie, Fantasy
Hearthstone ZdjęciaHearthstone Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry do pobrania
6latPolecamy:
od 6 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Hearthstone Tags
 • hearthstonre
 • hearthstone
 • karciana
 • heroes 6
 • hearthstone: klątwa naxxramas
 • hearthsrone
 • gry browserowe
 • karciane
 • kod na zlotem monety dino storm
 • gra na facebooku pearls peril
 • bez pobierania
 • blizzard
 • hearstone
 • hearthstone rewir konstruktorów
 • gry karcian
 • gra bez logowania
 • hearthstone: o bohaterach i ich
 • hardstone
 • bilard
 • hearthstone rewersy kart